Orarul cadrelor didactice

anul scolar 2017-2018

Invatatori

BAHRIM IULIANA– CLASA PREGĂTITOARE A TRIFEȘTI (din 1.12.2017 orele sunt suplinite de catre dna Lemne Lacramioara)

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

DP

 

CLR

 

AVAP

9-10

CLR

CLR

MEM

CLR

CLR

10-11

MEM

MEM

AVAP

MEM

DP

11-12

 

MM

MM

 

 

BACIU ANDREEA-MADALINA – CLASA PREGĂTITOARE B TRIFEȘTI

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

CLR

 

 

CLR

 

9-10

DP

 

CLR

MEM

MEM

10-11

MM

CLR

CLR

DP

AVAP

11-12

AVAP

MEM

MEM

MM

 


AXINIE VIORICA – CLASA PREGĂTITOARE Hermeziu

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

MEM

MEM

CLR

CLR

CLR

9-10

CLR

AVAP

 

MEM

AVAP

10-11

DP

CLR

MEM

DP

MM

11-12

 

MM

 

 

 

CAZMET IONUT – CLASA I A TRIFEȘTI

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

 

CLR

MM

AVAP

AVAP

9-10

CLR

CLR

MEM

MEM

DP

10-11

CLR

MEM

CLR

CLR

 

11-12

MEM

 

CLR

MM

 


LAMBAN CATALINA – CLASA I B TRIFEȘTI

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

MEM

CLR

CLR

CLR

CLR

9-10

CLR

MEM

CLR

CLR

 

10-11

 

 

MEM

MEM

 

11-12

DP

MM

MM

AVAP

AVAP

BUJOR DANA-IULIANA – clasa I Hermeziu

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

12-13

 

 

 

 

 

13-14

MM

 

 

CLR

CLR

14-15

DP

CLR

MEM

CLR

AVAP

15-16

MEM

CLR

CLR

MEM

 

16-17

AVAP

MEM

CLR

MM

 


MELINTE PARASCHIVA– CLASA a II-a A TRIFESTI

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

12-13

 

 

 

 

 

13-14

DP

 

CLR

 

 

14-15

MEM

MEM

CLR

MEM

MEM

15-16

CLR

CLR

MEM

CLR

AVAP

16-17

MM

CLR

MM

CDS - FAMILIA MEA

AVAP

LEMNE LACRAMIOARA – CLASA a II-a B TRIFEȘTI

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

13-14

 

MEM

 

CLR

MEM

14-15

CLR

 

CLR

CLR

 

15-16

MEM

CLR

MEM

MEM

DP

16-17

MM

CLR

AVAP

MM

AVAP

17-18

 

 

 

CDS FAMILIA MEA

 

BUJOR CATALINA – CLASA a II-a Hermeziu

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

13-14

DP

MEM

MEM

CLR

 

14-15

 

CLR

 

CLR

MEM

15-16

MEM

CLR

CLR

MEM

Lb. engleză

16-17

AVAP

MM

CLR

MM

AVAP

Ferariu Corina – CLASA a II-a ZABOLOTENI

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

DP

CLR

CLR

 

MEM

9-10

CLR

CLR

 

CLR

 

10-11

MEM

 

MEM

MEM

CLR

11-12

MM

MEM

AVAP

MM

AVAP

ALUPEI MARIA – CLASA a III-a TRIFEȘTI

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

11-12

 

 

 

 

 

12-13

 

Matematică

LLR

Matematică

 

13-14

Ed. Civică

Științe ale naturii

LLR

LLR

AVAP

14-15

Matematică

LLR

Matematică

LLR

AVAP

15-16

MM

 

Joc și mișcare

MM

 

AXINIE VIORICA – CLASA a III-a Hermeziu

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

12-13

 

 

 

 

 

13-14

 

Matematică

Lb. română

Lb. română

Științe ale naturii

14-15

Lb. română

Lb. română

Matematică

Lb. română

AVAP

15-16

Matematică

Ed. Civică

 

Matematică

MM

16-17

AVAP

 

Joc și mișcare

 

 

FERARIU CORINA – CLASA a III-a ZABOLOTENI

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

Ed. Civica

LLR

MATEMATICA

LLR

LLR

9-10

LLR

MATEMATICA

LLR

 

Stiinte

10-11

MATEMATICA

MM

 

 

 

11-12

Joc si miscare

 

AVAP

MATEMATICA

AVAP

CRETU ALEXANDRU – CLASA a IV-a TRIFEȘTI

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

12-13

 

 

 

 

 

13-14

LLR

 

LLR

LLR

 

14-15

Matematică

LLR

LLR

Matematică

Ed. Civică

15-16

Istorie

Matematică

Matematică

Geografie

Științe ale naturii

16-17

AVAP

 

Joc și mișcare

MM

 

TEODOR MIHAI – CLASA a IV-a Hermeziu

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

12-13

 

 

Geografie

 

 

13-14

Lb. română

Matematică

Matematică

 

Lb. română

14-15

Matematică

Istorie

Lb. română

Lb. română

Științe ale naturii

15-16

Ed. Civică

Lb. română

 

Matematică

MM

16-17

AVAP

 

 

Joc și mișcare

 

CALTAIS SILVIA – CLASA a IV-a Zaboloteni

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

Ed. Civica

LLR

LLR

MATEMATICA

LLR

9-10

LLR

MATEMATICA

LLR

Istorie

Stiinte

10-11

MATEMATICA

Geografie

MATEMATICA

 

AVAP

11-12

Joc si miscare

MM

 

 

 

12-13

 

 

 

 

 

 


 

Profesori

DULMAN DENISIA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

VIII
Limba română

VIII
Limba română

VII B
Limba română

VI A
Limba română

VII A
Limba română

9-10

VII B
Limba română

VI B
Limba română

VI B
Limba română

VI B
Limba română

VI A
Limba română

10-11

VI A
Limba română

VII B
Limba română

VIII
Limba română

VII B
Limba română

 

11-12

VI B
Limba română

VIII
Limba română

VII A
Limba română

VII A
Limba română

 

12-13

 

VI A
Limba română

VIII
Limba latină

 

 

13-14

 

VII A
Limba română

VII B
Consiliere

VIII
Pregătire EN Limba română

 

 ARHIP ELENA-DANIELA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

VII H
Limba română

V A
Limba română

VI H
Limba română

V A
Limba română

VII H
Limba română

9-10

VII H
Limba română

V A
Limba română

VI H
Limba română

V A
Limba română

VII H
Consiliere

10-11

VIII H
Limba română

II Z
Limba engleză

VIII H
Limba română

III Z
Limba engleză

V H
Limba română

11-12

VI H
Limba română

III Z
Limba engleză

V H
Limba română

IV Z
Limba engleză

V H
Limba română

12-13

V H
Limba română

IV Z
Limba engleză

VIII H
Limba română

 

VI H
Limba română

13-14

VIII H
Limba română

 

VII H
Limba română

 

VIII H
Limba latină

14-15

VIII H
Pregătire EN
Limba română

 

 

 

 

 

PANAITE DANIELA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

VI B
Limba engleză

CP B
Limba engleză

V
Limba engleză

CP A
Limba engleză

 

9-10

VI A
Limba engleză

 

VI A
Limba engleză

 

 

10-11

VII A
Limba engleză

 

VII A
Limba engleză

 

I B
Limba engleză

11-12

VII B
Limba engleză

VI B
Limba engleză

VIII
Limba engleză

VII B
Limba engleză

I A
Limba engleză

12-13

III A
Limba engleză

 

IV A
Limba engleză

II A
Limba engleză

III A
Limba engleză

13-14

 

VIII
Limba engleză

II B
Limba engleză

V
Limba engleză

IV A
Limba engleză

Prodan Alexandru-Adrian

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

VIII H
Limba franceză

VII A
Limba franceză

VI A
Limba franceză

V H
Limba franceză

 

9-10

VIII H
Consiliere

VII B
Limba franceză

V A
Limba franceză

VII H
Limba franceză

VIII A
Limba franceză

10-11

VII H
Limba franceză

VI B
Limba franceză

VI B
Limba franceză

VI H
Limba franceză

VII B
Limba franceză

11-12

V H
Limba franceză

 

 

VIII H
Limba franceză

VII A
Limba franceză

12-13

VI H
Limba franceză

VIII A
Limba franceză

 

 

V A
Limba franceză

13-14

 

VI A
Limba franceză

 

 

 

ICHIM ROXANA-ȘTEFANA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

VII A
Matematică

VI A
Matematică

VI B
Matematică

VII B
Matematică

VIII
Pregătire EN Matematică

9-10

V
Matematică

VII A
Matematică

VII A
Matematică

VII A
Matematică

 

10-11

VIII
Matematică

VIII
Matematică

VI A
Matematică

VIII
Matematică

VIII
Matematică

11-12

VI A
Matematică

V
Matematică

VII B
Matematică

VI A
Matematică

VI B
Matematică

12-13

VI B
Matematică

VI B
Matematică

V
Matematică

V
Matematică

 

13-14

VII B
Matematică

VII B
Matematică

VIII
Consiliere

 

 

JORA RAMONA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

 

V H
Matematică

V H
Matematică

VIII H
Matematică

VI H
Matematică

9-10

V H
Matematică

VIII H
Matematică

V H
TIC

VI H
Matematică

V H
Matematică

10-11

 

VI H
Matematică

VII H
Matematică

 

VIII H
Matematică

11-12

VIII H
Matematică

VII H
Matematică

VI H
Matematică

 

VI H
TIC

12-13

VII H
Matematică

VII H
Matematică

 

 

V H
Consiliere

13-14

 

VIII H
Pregătire EN Matematică

VIII H
TIC

 

VII H
TIC

ARHIP PETRONELA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

VII B
Chimie

VII B
Chimie

VIII H
Chimie

VI B
Fizică

VIII H
Chimie

9-10

VIII A
Chimie

VIII A
Chimie

VII H
Chimie

VI A
Fizică

VIII H
Fizică

10-11

VII B
Fizică

VII A
Fizică

VI H
Fizică

VI A
Consiliere

VI H
Fizică

11-12

VIII A
Fizică

VI A
Fizică

VIII H
Fizică

VIII A
Fizică

VII H
Chimie

12-13

VII A
Fizică

VII A
Chimie

VII H
Fizică

VII B
Fizică

VII H
Fizică

13-14

VII A
Chimie

VI B
Fizică

 

 

 

TURCUMAN FLORI-VALERICA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

VI H
Biologie

VI B
Biologie

 

 

VI B
Biologie

9-10

VI H
Biologie

VI A
Biologie

 

 

V A
Consiliere

10-11

V H
Educație pentru sănătate

V A
Educație pentru sănătate

 

 

VI A
Biologie

11-12

 

VII A
Biologie

V A
Biologie

 

VIII A
Biologie

12-13

 

 

VII B
Biologie

 

VII B
Biologie

13-14

 

 

 

 

VII A
Biologie

ASOFIEI CORINA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

     

VII H
Biologie

 

9-10

     

 

 

10-11

     

 

 

11-12

     

V H
Biologie

 

12-13

     

VII H
Biologie

 

13-14

     

VIII H
Biologie

 

LAZĂR LILIANA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

 

 

8A
Cultură civică

 

 

9-10

 

 

 

 

 

10-11

 

 

 

7A
Cultură civică

 

11-12

 

7B
Cultură civică

CP A
Limba engleză

 

 

12-13

 

5A
Educație socială

 

8H
Cultură civică

 

13-14

5H
Educație socială

7H
Cultură civică

 

 

 

14-15

 

 

 

 

 

15-16

 

 

 

 

 

16-17

 

III H
Limba engleză

 

 

III H
Limba engleză

MIRCEA ȘTEFAN-MARIAN

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

 

VI H
Limba engleză

 

VI H
Limba engleză

VII B
Istorie

9-10

 

VII H
Istorie

 

VIII H
Istorie

VII A
Istorie

10-11

 

V H
Istorie

 

V H
Istorie

VI B
Istorie

11-12

 

VIII H
Istorie

 

V A
Istorie

V A
Istorie

12-13

 

 

 

VIII A
Istorie

VIII A
Istorie

13-14

 

VI H
Istorie

 

VI A
Istorie

VI B
Consiliere

SFARC ANCUTA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

 

 

 

VIII A
Geografie

 

9-10

 

 

 

VIII A
Geografie

 

10-11

 

 

 

V A
Geografie

 

11-12

 

 

 

VI B
Geografie

 

12-13

 

 

 

VI A
Geografie

 

13-14

 

 

 

VII A
Geografie

 

CHIRIAC CRISTINA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

 

 

 

 

V H
Geografie

9-10

 

 

 

 

VI H
Geografie

10-11

 

 

 

 

VII H
Geografie

11-12

 

 

 

 

VIII H
Geografie

12-13

 

 

 

 

VIII H
Geografie

13-14

 

 

 

 

VII B
Geografie

ALEXANDRU SIMONA-LOREDANA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

I A
Religie

CP A
Religie

VII H
Religie

II Z
Religie

9-10

 

CP B
Religie

VIII H
Religie

III Z
Religie

 

10-11

I B
Religie

VI A
Religie

V H
Religie

IV Z
Religie

 

11-12

VII A
Religie

III A
Religie

CP H
Religie

 

 

12-13

V A
Religie

VII B
Religie

VI H
Religie

VI B
Religie

 

13-14

II B
Religie

IV A
Religie

I H
Religie

II A
Religie

 

14-15

 

 

II H
Religie

VIII A
Religie

 

15-16

 

 

III H
Religie

 

 

16-17

 

 

IV H
Religie

 

 

CALU LUISA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

 

 

 

 

VI A
Educație plastică

9-10

 

 

 

 

VI B
Educație plastică

10-11

 

 

 

VIII H
Educație plastică/Educație muzicală

V A
Educație plastică

11-12

 

 

 

VI H
Educație plastică

VII B
Educație plastică

12-13

 

 

 

V H
Educație plastică

VII A
Educație plastică

13-14

 

 

 

VII H
Educație plastică

VIII A
Educație plastică/Educație muzicală

BURA ALIN-SERGIU

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

 

 

 

 

V A
Educație muzicală

9-10

 

 

 

V H
Educație muzicală

VII B
Educație muzicală

10-11

 

 

 

VIII H
Educație plastică/Educație muzicală

VII A
Educație muzicală

11-12

 

 

 

VII H
Educație muzicală

VI A
Educație muzicală

12-13

 

 

 

VI H
Educație muzicală

VI B
Educație muzicală

13-14

 

 

 

 

VIII A
Educație plastică/Educație muzicală

UNTU VASILE

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

VI A
Educație fizică

 

CP B
Educație fizică

VII A
Consiliere

CP B
Educație fizică

9-10

VII A
Educație fizică

 

VIII A
Educație fizică

VII B
Educație fizică

I B
Educație fizică

10-11

V A
Educație fizică

I B
Educație fizică

V A
Educație fizică

 VI B
Educație fizică

I A
Educație fizică

11-12

CP A
Educație fizică

I A
Educație fizică

VI B
Educație fizică

CP A
Educație fizică

III A
Educație fizică

12-13

VII B
Educație fizică

 

VI A
Educație fizică

VII A
Educație fizică

 

13-14

 

II A
Educație fizică

 

 

II A
Educație fizică

14-15

 

II B
Educație fizică

 

 

II B
Educație fizică

15-16

 

III A
Educație fizică

 

 

 

16-17

 

IV A
Educație fizică

 

 

IV A
Educație fizică

BOTEZATU BOGDAN

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

V H
Educație fizică

VII H
Educație fizică

 

 

 

9-10

 

VI H
Educație fizică

II Z
Educație fizică

 

II Z
Educație fizică

10-11

VI H
Educație fizică

VIII H
Educație fizică

III Z
Educație fizică

VII H
Educație fizică

III Z
Educație fizică

11-12

CP H
Educație fizică

VI H
Consiliere

IV Z
Educație fizică

CP H
Educație fizică

IV Z
Educație fizică

12-13

 

V H
Educație fizică

 

 

I H
Educație fizică

13-14

III H
Educație fizică

I H
Educație fizică

 

III H
Educație fizică

II H
Educație fizică

14-15

II H
Educație fizică

 

 

 

 

15-16

 

 

IV H
Educație fizică

IV H
Educație fizică

 

TURCUMAN LUCIAN-GHEORGHE

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

8-9

V A
Educație tehnologică

VIII H
Educație tehnologică

VII A
Educație tehnologică

   

9-10

VI B
TIC

V H
Educație tehnologică

VII B
Educație tehnologică

   

10-11

VI B
Educație tehnologică

VII H
Educație tehnologică

VII B
TIC

   

11-12

V A
TIC

 

VI A
Educație tehnologică

   

12-13

VIII A
Educație tehnologică

VI H
Educație tehnologică

VII A
TIC

   

13-14

VIII A
TIC

 

VI A
TIC

   

BUJOR DANA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

10-11

 

 

 

 

 

11-12

VII H
Limba engleză

V H
Limba engleză

VII H
Limba engleză

 

 

12-13

VIII H
Limba engleză

VIII H
Limba engleză

V H
Limba engleză

 

 

13-14

 

 

 

 

 

14-15

 

 

 

 

 

15-16

 

 

 

 

I H
Limba engleză

16-17

 

IV H
Limba engleză

 

 

IV H
Limba engleză

BUJOR CĂTĂLINA

 

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

10-11

 

 

 

 

 

11-12

 

 

 

 

 

12-13

 

 

 

 

 

13-14

 

 

 

 

 

14-15

 

 

 

 

 

15-16

 

 

 

 

II H
Limba engleză